Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Blog

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Moskitiery zimą ?

Owszem Klienci również w okresie zimowym montują moskitiery. W końcu u nas zamówione produkty to inwestycja na lata i nie jedno lato przetrwają. Polecamy promocję moskitiery na zimę !

Tym razem duże rolety zamiast zasłon w Łodzi na Wróblewskiego ..

Duże mieszkanie i duże okna. Wybór padł na duże rolety wolno-wiszące w kasecie – vario plus. Żeby nie było za prosto i nudno rolety typu dzień / noc. Czyli funkcjonalnie i ładnie .

Żaluzje na specjalne zamówienie ..

Na specjalne zamówienie naszego Klienta wykonaliśmy żaluzje bambusowe 25mm z drabinką taśmową. Nie było łatwo a prawdę mówiąc nie było szybko. Klient musiał poczekać na wybrany produkt ponad miesiąc czasu.. To było zamówienie dosłownie „Pod wymiar klienta”

Rolety od dołu w Łodzi ..

Rolety zaciągane od dołu to nadal dość popularna forma osłon okiennych. Rolety mimo upływu lat nadal są chętnie wybierane przez Klientów w Łodzi. Osprzęt rolet dostępny w kolorze biel lub brąz. Tkanina oczywiście według upodobań.

Byle zdążyć do końca roku ..

Okres przedświąteczny co roku przynosi nowe wyzwania. Co prawda cel zazwyczaj podobny „Byle się udało przed świętami ” ” Do końca roku ! ” Tak to gorący okres. Cieszymy się jak wszystko udaje się zamknąć przed sylwestrem tak samo jak nasi Klienci. Tu przykład montażu żaluzji drewnianych w lokalu gastronomicznym w Łodzi.

Żaluzje pionowe skośne..

Co założyć na okna na poddaszu ? Okna skośne w dodatku sufit pod innym skosem niż okno. . Rozwiązania są tylko dwa. Żaluzje plisowane skośne montowane przy-szybowo lub właśnie verticale skośne. Klient nie chciał rozwiązania na skrzydło okienne. Żaluzja pionowa miała zasłonić okno oraz kawałek muru. Miała stworzyć większą zasłonę. W tym konkretnym przypadku z…
Przeczytaj więcej

Piękna kuchnia

Piękna kuchnia i równie piękne „harmonijki” 🙂 Okna zyskały nowy wygląd jak i funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu systemu AB41 możemy zasłaniać zarówno od dołu jak i od góry. Żaluzja nie posiada żadnych prowadnic bocznych czy kasety górnej jak to bywa w przypadku rolet. Dzięki prostej konstrukcji zyskujemy bezproblemowy dostęp do szyby okna w przypadku choć by…
Przeczytaj więcej

Czarne rolety rzymskie ..

W 2019 roku klienci co raz częściej nie boją się odważnych kolorów. Przykładem na to może być nasz klient w łodzi który zamówił ciemno-szare rolety rzymskie.

Kolejny dzień i kolejne wyzwania Rolety dzień noc w pięknych żywych kolorach w Łodzi!

Rolety dzień noc o żywych kolorach? Rolety nie muszą być nudne i smutne! Przykład poniżej jak żywo i kolorowo mogą wyglądać nasze okna. W ostatnim czasie Klienci wybierają raczej stonowane kolory rolet… Skąd się to bierze ?  Po pierwsze szare , beżowe, białe  są teraz w modzie.. Po drugie wchodzi tu w grę kwestia praktyczna. …
Przeczytaj więcej

Żaluzje aluminiowe w zabytkowej kamienicy w Łodzi Śródmieście

Początkowo Klientka chciała „coś dużego”. Może rolety na całą ścianę , a może duże żaluzje? Skończyło się na żaluzjach aluminiowych montowanych „przy-szybowo” w systemie isso – sterowanie koralikiem. Dla nas dobry przykład jak fajnie można urządzić mieszkanie w kamienicy i niekoniecznie używać do tego dużych rolet czy żaluzji montowanych na całe wnęki okienne. Celowo o…
Przeczytaj więcej