Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Blog

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Żaluzje łódź biuro

Dziś montaż żaluzji pionowych.

dziś montaż w jednym z biur w Łodzi żaluzji pionowych. W zasadzie wymiana starych na nowe. Po 12 latach przyszedł czas na zmianę. Żaluzje pionowe zostały zastąpione żaluzjami pionowymi. Tak bo jeśli coś jest dobre i spełnia nasze oczekiwania to po co to zmieniać..

Żaluzje drewniane 50mm. montowane bezpośrednio na okno ?

Czy da się zamontować żaluzje 50mm zamiast do sufitu czy muru to do okna ? Oczywiście wszystko jest możliwe ! Trzeba Pamiętać tylko o kilku rzeczach .. Żaluzje 50mm są zaprojektowane na duże powierzchnie a ich przeznaczenie to montaż do sufitu lub ściany. Fizycznie da się je zamontować do okna ale… Zawsze jest jakieś ale…
Przeczytaj więcej

Montaż żaluzji pionowych skośnych Łódź

W tym tygodniu w Łodzi między innymi montowaliśmy skośne żaluzje pionowe. Jak powiedziała nam Klientka większość firm w Łodzi nie chciała się podjąć tego typu zlecenia. My się podjęliśmy ! Czy było łatwo ? Owszem. Montaż żaluzji pionowych nie jest trudny. Wymaga jedynie staranności, dokładności i trochę więcej poświęconego czasu.

Montaż rolet dzień noc 100% zaciemniających – ale czy na pewno ? Łódź

Dziś montowaliśmy rolety dzień i noc w opcji – z tkaniną black – out. Klient miał wątpliwości czy zaciemnienie będzie satysfakcjonujące. Problem rolet dzień noc i pełnego zaciemnienia przewija się przez usta naszych Klientów z Łodzi. Nawet jeśli tkanina jest gumowana to w roletach dzień i noc nigdy nie da takiego zaciemnienia jak w przypadku…
Przeczytaj więcej

Moskitiery zimą ?

Owszem Klienci również w okresie zimowym montują moskitiery. W końcu u nas zamówione produkty to inwestycja na lata i nie jedno lato przetrwają. Polecamy promocję moskitiery na zimę !

Tym razem duże rolety zamiast zasłon w Łodzi na Wróblewskiego ..

Duże mieszkanie i duże okna. Wybór padł na duże rolety wolno-wiszące w kasecie – vario plus. Żeby nie było za prosto i nudno rolety typu dzień / noc. Czyli funkcjonalnie i ładnie .

Żaluzje na specjalne zamówienie ..

Na specjalne zamówienie naszego Klienta wykonaliśmy żaluzje bambusowe 25mm z drabinką taśmową. Nie było łatwo a prawdę mówiąc nie było szybko. Klient musiał poczekać na wybrany produkt ponad miesiąc czasu.. To było zamówienie dosłownie „Pod wymiar klienta”

Rolety od dołu w Łodzi ..

Rolety zaciągane od dołu to nadal dość popularna forma osłon okiennych. Rolety mimo upływu lat nadal są chętnie wybierane przez Klientów w Łodzi. Osprzęt rolet dostępny w kolorze biel lub brąz. Tkanina oczywiście według upodobań.

Byle zdążyć do końca roku ..

Okres przedświąteczny co roku przynosi nowe wyzwania. Co prawda cel zazwyczaj podobny „Byle się udało przed świętami ” ” Do końca roku ! ” Tak to gorący okres. Cieszymy się jak wszystko udaje się zamknąć przed sylwestrem tak samo jak nasi Klienci. Tu przykład montażu żaluzji drewnianych w lokalu gastronomicznym w Łodzi.

Żaluzje pionowe skośne..

Co założyć na okna na poddaszu ? Okna skośne w dodatku sufit pod innym skosem niż okno. . Rozwiązania są tylko dwa. Żaluzje plisowane skośne montowane przy-szybowo lub właśnie verticale skośne. Klient nie chciał rozwiązania na skrzydło okienne. Żaluzja pionowa miała zasłonić okno oraz kawałek muru. Miała stworzyć większą zasłonę. W tym konkretnym przypadku z…
Przeczytaj więcej