Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Blog

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Wzorniki rilet rzymskich Viper

Nowe tkaniny dla rolet rzymskich już dostępne

Nowe kolekcje dla rolet rzymskich już są dostępne ! kolekcje : Aventador Challenger Continental Lavente Sebring Siber Testarossa Viper i inne .. Różne gramatury tkanin ! Różna Transparentność ! Zobacz więcej

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane pytania bez odpowiedzi.

Żaluzje drewniane są cały czas w modzie. Jest to produkt ponadczasowy nadający wnętrzu niepowtarzalny charakter. Należy jednak być świadomym co do pewnych cech tego produktu. Dlatego dziś weźmiemy je pod lupę.. O zaletach żaluzji drewnianych chyba nie musimy pisać zbyt wiele.. Każdy kto interesuje się tym produktem dobrze je zna. Zajmiemy się bardzie pewnymi aspektami…
Read more

Żaluzje drewniane Łódź Montaż 30-11-2020r.

Żaluzje drewniane tym razem lamele w odcieniach drewna a pasmanteria – taśmy żaluzji ciemne. Pomieszczenie od razu zyskało wiele na odbiorze. Montaż wykonywany na jednym z nowych osiedli w Łodzi.

Żaluzje aluminiowe wracają do mody ? Łódź

Po etapie kiedy żaluzje poziome aluminiowe kojarzyć się mogły jedynie ze “starymi i niemodnymi” osłonami. Kojarzone często jedynie z systemem międzyszybowym stosowanym w starych konstrukcjach okien drewnianych. Teraz osłony te wracają do mody. Częściowo za sprawą dużej kolekcji kolorystycznej (już nie tylko srebrne i białe). Częściowo też za prawą odświeżonych systemów sterować ( Isso, Monomagic…
Read more

Black & white w żaluzjach..

Co raz modniejsze staje się szaleństwo kolorystyczne wśród żaluzji drewnianych. Lamele żaluzji w innym kolorze i pasmanteria żaluzji zazwyczaj w kontrastowym innym odcieniu. Różne wariacje kolorystyczne już mieliśmy przyjemność montować. Najczęstszym wyborem są jednak czarno białe wersje.

Żaluzje drewniane Retro

Żaluzje drewniane są co raz bardziej popularne. Co raz częściej też nie tylko przy wystroju rustykalnym stosuje się żaluzje drewniane RETRO. Są to żaluzje drewniane 50mm z zupełnie inną rynną górną w tzw. “starym stylu” Sterowanie odbywa się za pomocą zestawu sznurków Drabika Żaluzji jest obszyta szeroką taśmą dekoracyjną. Górne uchwyty mocujące żaluzje w odcieniach…
Read more

Zwykłe, proste a jednak ..

Proste , klasyczne rolety wolno-wiszące do salonu. Miało być prosto , elegancko i estetycznie. Naszym zdaniem się udało. Montaż na jednym z nowych osiedli w Łodzi… Rolety wolno-wiszące w kasecie , montowane nad nadproże.

Kolejne rolety do szkoły ..

W czasie Pandemii Covid 19 kiedy dzieci mają wolne my ciężko pracowaliśmy aby po powrocie do nauki szkoła nabrała kolorów..

Żaluzje pionowe Łódź Biura

Dziś zakładaliśmy żaluzje pionowe w jednym z biurowców w Łodzi. Żaluzje pionowe znane jako verticale to bardzo populary typ żaluzji w biurach i instytucjach użytku publicznego. Idealnie sprawdzają się na dużych powierzchniach. Są proste w obsłudze i zarazem praktyczne.

Black & White

Białe jak śnieg ściany a do tego czarne krzesła , czarne meble i czarne żaluzje drewniane 50mm. Czyli biało czarno ! Kiedyś ktoś by powiedział nie do pomyślenia… Połączenie jednak trafne i może się podobać !