Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Blog

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Black & white w żaluzjach..

Co raz modniejsze staje się szaleństwo kolorystyczne wśród żaluzji drewnianych. Lamele żaluzji w innym kolorze i pasmanteria żaluzji zazwyczaj w kontrastowym innym odcieniu. Różne wariacje kolorystyczne już mieliśmy przyjemność montować. Najczęstszym wyborem są jednak czarno białe wersje.

Żaluzje drewniane Retro

Żaluzje drewniane są co raz bardziej popularne. Co raz częściej też nie tylko przy wystroju rustykalnym stosuje się żaluzje drewniane RETRO. Są to żaluzje drewniane 50mm z zupełnie inną rynną górną w tzw. “starym stylu” Sterowanie odbywa się za pomocą zestawu sznurków Drabika Żaluzji jest obszyta szeroką taśmą dekoracyjną. Górne uchwyty mocujące żaluzje w odcieniach…
Przeczytaj więcej

Zwykłe, proste a jednak ..

Proste , klasyczne rolety wolno-wiszące do salonu. Miało być prosto , elegancko i estetycznie. Naszym zdaniem się udało. Montaż na jednym z nowych osiedli w Łodzi… Rolety wolno-wiszące w kasecie , montowane nad nadproże.

Kolejne rolety do szkoły ..

W czasie Pandemii Covid 19 kiedy dzieci mają wolne my ciężko pracowaliśmy aby po powrocie do nauki szkoła nabrała kolorów..

Żaluzje pionowe Łódź Biura

Dziś zakładaliśmy żaluzje pionowe w jednym z biurowców w Łodzi. Żaluzje pionowe znane jako verticale to bardzo populary typ żaluzji w biurach i instytucjach użytku publicznego. Idealnie sprawdzają się na dużych powierzchniach. Są proste w obsłudze i zarazem praktyczne.

Black & White

Białe jak śnieg ściany a do tego czarne krzesła , czarne meble i czarne żaluzje drewniane 50mm. Czyli biało czarno ! Kiedyś ktoś by powiedział nie do pomyślenia… Połączenie jednak trafne i może się podobać !

Rolety dzień noc 100% zaciemniające Black-Out

Ponownie poruszamy temat rolet dzień noc 100 % zaciemniających – black out. Z uwagi na duże zainteresowanie roletami black out w opcji dzień noc chcemy rozwiać często pojawiające się wątpliwości i pytania. Czy rolety dzień noc mogą zaciemniać w 100% jak tradycyjne rolety ? Rolety dzień noc nigdy nie będą 100% zaciemniające tak jak klasyczne…
Przeczytaj więcej

Żaluzje aluminiowe w biurach w Łodzi..

Dziś montowaliśmy kolejne żaluzje aluminiowe w biurach w Łodzi. Czyżby czasy pionowych pasów (Verticali) dla biur się skończyły ? Nie bez obaw. Verticale nadal są popularne w pomieszczeniach biurowych. Jednak co raz częściej w firmach stosuje się inne rozwiązania.

Plafon czy ogród zimowy jakie żaluzje ?

Dziś montowaliśmy żaluzje przeznaczone na większe powierzchnie skośne dostosowane do pomieszczeń takich jak Plafon czy ogród zimowy. Specjalny typ PB 10 został dodatkowo wsparty bocznymi prowadnicami.

Nowe wzory dla żaluzji aluminiowych !

Od niedawna wzbogaciliśmy ofertę kolorystyczną dla żaluzji poziomych – aluminiowych..