Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Najciekawsze pomysły

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Żaluzje aluminiowe 50 mm.

żaluzje aluminiowe Lukas Rolety Łódź

Żaluzje aluminiowe o lamelach 50 mm. są na rynku Łódzkim stosunkowo od niedawna. Zyskują one wród klientów coraz większe uznanie. Klasyczna żaluzja aluminiowa 50mm jest jednak dwukrotnie większa od standardowej 25 mm. Żaluzje te montowane są głównie do ścian, sufitów na dużę wnęki okienne. Zobacz dostępne kolory żaluzji aluminiowych 50 mm.

Żaluzje aluminiowe zobacz więcej»

Moskitiery panelowe – przesuwne

Po za typowymi moskitierami ramkowymi, drzwiowymi czy rolowanymi, kolejnym ciekawym rozwiązaniem są moskitiery przesuwne. Moskitiery te znajdują zastosowanie w szczególności w domach z rozsuwanymi drzwiami balkonowymi oraz drzwiami tarasowymi. Dzięki niej możemy łatwo chronić się przed niechcianymi insektami. Są to moskitiery panelowe, montowane na szynach, które zsuwają się na siebie. Składają się z górnej oraz dolnej szyny zamontowanej na całej szerokości zestawu okiennego oraz z panelu, lub paneli aluminiowych, z siatką z włókna szklanego. Moskitiery przeuwne nie zajmują dużo miejsca i są bardzo łatwe w użytkowaniu na co dzień.

Moskitiery przesuwne zobacz więcej»

Żaluzje aluminiowe perforowane

żaluzje perforowane Lukas Rolety Łódź

Żaluzje perforowane w Łodzi to nic innego jak żaluzje aluminiowe w których listwa – lamele są pokryte małymi dziurkami. Dlaczego więc są one tak popularne wśród klientów w Łodzi? Żaluzje po zamknięciu dają tzw. efekt „przyciemnianej szyby” który jest bardzo przyjemny dla oka.

Żaluzje aluminiowe zobacz więcej»

Moskitiery rolowane w Łodzi

żaluzje Łódź, pomiar i montaż

Idealne rozwiązanie do niemal wszystkich typów okien czy drzwi balkonowych. Skutecznie chronią nasze mieszkania przeciw wszelkim owadom, gołębiom i innym zwierzętom. Moskitiera rolowana składa się z kasety górnej, gdzie zwijana jest siatka moskitiery oraz prowadnic bocznych. Idealne rozwiązanie dla małych powierzchni balkonowych gdzie moskitiera drzwiowa zajmowała by podczas otwarcia zbyt wiele miejsca. Montaż moskitier rolowanych w Łodzi jest co raz to bardziej popularny.

Moskitiery rolowane zobacz więcej»

Rolety zaciągane od dołu – Rolety w kasecie przestrzennej Łódź

rolety LukasRolety Łódź

Po za innymi rozwiązaniami typu żaluzje plisowane, czy typowe rolety w Łodzi co raz częściej montujemy rolety zaciągane od dołu. Jest to też roleta w kasecie z prowadnicami bocznymi z tą jednak różnicą, że kasetę z nawiniętą tkaniną roletową montujemy na dole okna. Tkaniną zasłaniamy okna od dołu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zasłonić dolną część okna przed sąsiadami, przechodniami, czuć się komfortowo we własnym mieszkaniu jednocześnie nie zaciemniając pomieszczenia. Rolety te najczęściej znajdują swoje zastosowanie w pomieszczeniach usytuowanych na niższych kondygnacjach typu parter czy I-sze piętro.

Rolety zobacz więcej»

Żaluzje aluminiowe

żaluzje aluminiowe Łódź Lukas Rolety

Żaluzje aluminiowe, po etapie reliktu przeszłości, wracają w Łodzi do łask klientów. Po za olbrzymią funkcjonalnością oraz dzięki dużej kolorystyce można bez problemu dopasować żaluzje do wystroju każdego wnętrza. Żaluzje montowane do okna są wyposażone w dodatkowy system żyłek, dzięki czemu trzymają się okna podczas otwierania czy uchylania. Żaluzjami aluminiowymi możemy sterować za pomocą tradycyjnego a zarazem niezawodnego „patyka i sznurka” lub koralikami podobnie jak w przypadku rolet.

Żaluzje aluminiowe zobacz więcej»