Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

O firmie

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

LukasRolety® – krótko o nas…

Nic nie bierze się z niczego.. 
Nad naszym doświadczeniem, kontaktami w branży czy dostępem do szerokiej gamy komponentów pracowaliśmy latami.

Jesteśmy doświadczonym i wysoce wykwalifikowanym zespołem pracującym na rynku Łódzkim oraz Warszawskim już od 2007 r.
Działamy pod takimi nazwami jak: LukasRolety i Domplis 

Zajmujemy się montażem rolet okiennych, żaluzji, moskitier, oraz innych produktów pokrewnych, dzięki którym co dnia sprawiamy, że Państwa okna nabiorą nowego wyrazu i funkcjonalności.
Doradzamy w wyborze materiału – w kwestii jego przepustowości światła jak i wzoru czy koloru, by jak najlepiej dopasować każdy produkt do pomieszczenia oraz sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.
Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i biura czy duże ogólnopolskie korporacji.

Czym się wyróżniamy ?

Doświadczeniem i wieloletnim stażem ! Najlepszym wyrazem jakości usług są zadowoleni klienci. Nasza firma odnotowuje bezustanny wzrost realizowanych zamówień począwszy od 2007 roku. Kluczem do sukcesu jest najwyższa jakość oferowanych usług połączona z konkurencyjną ceną. Udało nam się tego dokonać dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz długiej współpracy.

Nasze atuty :

– Szybka i fachowa usługa
– Towar najwyższej jakości, objęty pełną gwarancją zarówno na towar jak i usługę !
– Doradztwo, serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny z dojazdem do klienta !

Pełny Profesjonalizm !

Zarówno podczas pomiaru jak i montażu zapewniamy pełne zaangażowanie i profesjonalizm wykonywanych usług.

Łódź i okolice..

Nasze usługi świadczymy w takich miejscowościach jak :

Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Ksawerów, Stara Gadka, Starowa Góra,  Rzgów, Rąbień, Rąbień AB, Antoniew, Andrespol, Bedoń, Natolin, Stryków, Gałków, Gałków Duży, Wiśniowa góra, Janówka, Bedoń Przykościelny, Łagiewniki nowe, Ksawerów  ..

oraz w pobliżu w/w miejscowości

Procedura zamówienia :


1. Zadzwoń do nas aby dokonać orientacyjnej wyceny
2. Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę (przyjedziemy z wzornikami tkanin)
3. W ciągu 7-21 dni od decyzji Klienta przyjeżdżamy i montujemy wybrane rolety / żaluzje

Producent rolet wewnętrznych

Nie jesteśmy typowym sklepem. Nie sprzedajemy gotowych rozwiązań. Za każdym razem dostosowujemy rozwiązanie dla Towich potrzeb !  Każda roleta, żaluzja czy moskitiera jest indywidualnie dopasowywana na konkretny wymiar.co daje wzorową precyzje a co za tym idzie  pewność zadowolenia naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo :

Rolety materiałowe w kasetce

Rolety materiałowe w kasetce Roleta materiałowa zwijana do aluminiowej kasety dodatkowo wyposażona w boczne prowadnice PCV lub aluminiowe. Kaseta przymocowywana do okna za pomocą wkrętów , prowadnice boczne rolety doklejane do okna. Prowadnice boczne mają za zadanie eliminować boczne prześwity światła oraz utrzymywać roletę przy oknie podczas otwierania, uchylania okna.

Rolety w kasecie z prowadnicami

Rolety wolno-wiszące

Rolety wolno-wiszące Roleta materiałowa z tkaniny impregnowane nie wchłaniającej kurz ani brud w swoją strukturę (podobnie jak rolety w kasecie). W przeciwieństwie do rolet w kasecie nie posiadają one kasety i prowadnic bocznych. Mają również możliwość montażu bezpośrednio do okien ale zazwyczaj są wykorzystywane do zasłaniania większych powierzchni typu wnęka okienna.

Rolety wolno-wiszące

Rolety Dzień Noc – Impresja

Rolety Dzień Noc – Impresja Rolety wolno-wiszące lub w kasecie z prowadnicami. tak samo jak typowe rolety zwijają się do kasety lub na rurkę. Jedyna różnica między typowymi roletami materiałowymi a roletami typu Dzień i noc jest zastosowany materiał. Jest to materiał na strukturę którego składają się pasy pełne oraz pasy siatki. materiał rolety nie kończy się na dole obciążnika a „zawraca” na obciążniku i wraca z powrotem do kasety. Podczas podnoszenia rolety pasy materiału mijają się tworząc tzw. efekt „Dzień i Noc”

Rolety Dzień Noc – Impresja

Rolety dachowe

Rolety dachowe Roleta na okna dachowe ( np. Facro, Velux, Rota). Roleta wyposażona w kasetę górną oraz prowadnice boczne przeznaczona specjalnie do okien dachowych. Sterowanie odbywa się za pomocą dolnej listwy – obciążnika. Roleta trzyma się okna dachowego bez względu na położenie okna.

Rolety dachowe

Żaluzje poziome – Verticale

Żaluzje poziome – Verticale Są to pionowe pasy materiału zawieszone na aluminiowej szynie zwanej karniszem verticali. Na dole każdy pas posiada dolną płetwę która za pomocą koralika łączy wszystkie pasy materiału. Pasy mają możliwość obracania się – sterowaniem ilością światła, oraz możliwość zwijania się. Zwijanie się pasów w zależności od typu karnisza może odbywać się w jedną stronę ( lewo lub prawo), oraz w obie strony ( zasada kurtyny).

Żaluzje poziome – Verticale

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe Pionowa aluminiowa żaluzja. Posiada możliwość zwijania się lameli do góry jak i również obracania kątem lameli żaluzji. Sterowanie odbywa się w zależności od typu żaluzji za pomocą łańcuszka lub patyka i sznurka. Żaluzje te mogą być wyposażone w system linek podtrzymujących żaluzje przy oknie.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane Żaluzje pionowe działające dokładnie tak samo jak żaluzje aluminiowe z tą różnicą że lamele żaluzji są wykonane z drewna a sterowanie odbywa się za pomocą patyka i sznurka lub za pomocą zestawu sznurków.

Żaluzje drewniane

Moskitiery

Moskitiery Są to siatki przeciw kamorą i muchą montowane do okien lub drzwi. Wyróżniamy tu moskitiery okienne ramkowe, rolowane oraz drzwiowe. Te pierwsze są to ramki wkładane i zaczepiane na oknach. Moskitiery rolowane mogą być montowane zarówno na oknach jak i drzwiach. Działają na zasadzie rolet w kasecie. Posiadają tak samo jak rolety kasetę do której zwijana jest siatka jak i prowadnice boczne. Moskitiery drzwiowe to nic innego jak dodatkowe montowane drzwi na zawiasach. Zamiast szyby posiadają siatkę moskitiery. Zatrzaskują się dzięki systemowi magnesów które zapobiegają otwieraniu się moskitiery drzwiowej. (rolety; żaluzje; plisy Łódź)