Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Moskitiery drzwiowe

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Moskitiery drzwiowe Łódź Moskitiery na drzwi Łódź Moskitiery otwierane Łódź

Moskitiery drzwiowe Łódź

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe to nic innego jak dodatkowe drzwi montowane na zawiasach. Zawiasy są dokręcane na stałe do ramy okiennej.  Każda moskitiera posiada 3 takie zawiasy. Zamiast szyby posiadają siatkę z włókna szklanego.
Zamykają się i otwierają za pomocą klamki z magnesami, przykręconej od zewnątrz moskitiery. Dzięki dodatkowym blaszkom zamontowanym do ramy okiennej moskitiera utrzymuje się w pozycji zamkniętej.

Poniżej zdjecia poszczególnych elementów moskitiery:

Klamka

Klamka moskitiery

Magnesy

Magnesy Moskitiery

Zawias

Zawias Moskitiery

Siatka

Siatka moskitiery

Montaż

Moskitiery drzwiowe montowane są na stałe do ramy okna/drzwi za pomocą zawiasów. Klamka z magnesami montowana jest od zewnętrznej strony drzwi moskitiery. Do ramy po drugiej stronie dokręcane są blaszki, tak aby moskitiera po zamknięciu samoistnie się nie otwierała.

Montaż moskitiery drzwiowej
Montaż moskitiery Łódź
Montaż drzwi moskitierowej

Czyszczenie i konserwacja

Do wyczyszczenia moskitiery używamy jedynie czystej wody.
Ramę moskitiery czyścimy takimi samymi preparatami jak ramę okna.Osprzęt

Kolor osprzętu Aluprof

Biały
Brązowy
Antracyt

Złoty dąb – okleina
Orzech – okleina
Winchester

Kolor siatki

Szara
Czarna

Kolor osprzętu Optimum

Biały
Brązowy
Antracyt
Złoty dąb – lakier
Złoty dąb – okleina
Wiśnia – okleina
Orzech – okleina

Moskitiery drzwiowe Łódź

Moskitiery drzwiowe Łódź – to bardzo znane i lubiane rozwiązanie przeciw owadom w Łodzi. Właściciele nie tylko domków jednorodzinnych ale również mieszkań w blokach chętnie sięgają po tą broń przeciw niechcianym małym gościom pokroju muchy , mrówki czy pszczoły. Są to bowiem bardzo skuteczne a zarazem  łatwe i przyjemne w użytkowaniu dodatkowe drzwi które szybko pokochamy.

Moskitiery tarasowe Łódź

Moskitiery tarasowe Łódź – Idealne rozwiązanie dla posiadaczy tarasu. Nie ma chyba szybszej w obsłudze moskitiery niż drzwiowa. Na co dzień otwieranie i zamykanie tej osłony przeciw owadom jest dziecinnie proste i szybkie. Dodatkowo tzw. dolny kopniak” umożliwia otwarcie drzwi moskitiery gdy mamy zajęte obie ręce.

2 Modele moskitier drzwiowych !

Posiadamy systemy moskitier Aluprof oraz Optimum ..

1. Moskitiery Aluprof

Moskitiery Aluprof Najprostszy i zarazem najmocniejszy system moskitier drzwiowych oparty na profilach Aluprof. Producent znany z rolet antywłamaniowych i zewnętrznych zatem ich profile słyną z niebywałej trwałości i wytrzymałości. Sama moskitiera składa się ze skrzydła otwieranego na 3 samo-domykających zawiasach i 3 magnesach. Dodatkowo na dole jest wyposażona w tzw. „kopniak”. Profil nie wymaga poprzeczki na środku drzwi.

2. Moskitiery Optimum

Moskitiery Optimum – Ten system moskitiery posiada w swojej budowie poprzeczną poziomą listwę usztywniającą skrzydło moskitiery i zarazem będącą klamką wewnętrzną i zewnętrzną. Zaletą tego profilu jest możliwość wyposażenia moskitiery w ramę (ościeżnice) Zamiast zewnętrznych magnesów należy wtedy zaliczyć na plus ukrytą estetyczną listwę magnetyczną.  Optimum – niestety nie posiadają samo-domykających zawiasów.

3. Podwójne Moskitiery Optimum

Moskitiery w systemie Optimum możemy wyposażyć w podwójne drzwi lewe oraz prawe osadzone na jednej wspólnej ramie. Ma to duże znaczenie w przypadku dużych powierzchni czy też podwójnych drzwi tarasowych. System ten składa się wtedy tak samo jak okno z drzwi lewych oraz prawych niezależnie otwieranych. 

Skrzydła moskitiery możemy otwierać pojedynczo oraz jednocześnie obydwa.


System ten posiada naciąg sprężynowy w zawiasach aby drzwi się samoczynnie nie otwierały. Dodatkowo w dolnej jak i górnej części skrzydeł jest listwa magnetyczna która również dba o to aby podczas wiatru czy przeciągu drzwi nie uchylały się.

FILM

Przykłąd moskitiery drzwiowej

FILM

Moskitiera drzwiowa podwójna dwuskszydłowa

Jak zamontować moskitierę drzwiową ?