Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Moskitiery plisowane

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Moskitiery plisowane Moskitiery plisowane Łódź

Moskitiery Plisowane

Moskitiery plisowane to idealne rozwiązanie na zabezpieczenie dużych powierzchni przed wszelkiego typu owadami.  System znany głównie z dużych okien przesuwnych.

Moskitiera plisowana
Moskitiery plisowane Łódź

Solidna konstrukcja moskitiery zapewnia trwałość na lata oraz sztywność w przypadku dużych rozmiarów.

System prowadzenia tzw. „łańcuchowy” to również gwarancja bezawaryjnej pracy moskitiery  przez długi czas. Dodatkowo konstrukcja ta sprzyja płynnej pracy mechanizmu

Szeroka gama kolorów sprawia, że bez problemu powinniśmy dopasować kolor osprzętu moskitiery do naszej stolarki okiennej.

Moskitiery plisowane Łódź

Przykład moskitiery plisowanej  kolor brąz

Dolna listwa progowa moskitiery

Kolor moskitiery drewno-podobny

Swobodny obieg powietrza

Moskitiera na drzwi balkonowe to wygodne zabezpieczenie przed owadami próbującymi dostać się do domu wiosną i latem.
Za sprawą gęstej siatki, moskitiera zapobiega przedostawaniu się owadów, jednocześnie umożliwiając optymalną cyrkulację powietrza. Moskitiera plisowana do drzwi balkonowych pozwala również na swobodny dostęp naturalnego światła do pomieszczenia.

Oszczędzaj przetrzeń

Po zamknięciu moskitiery plisowanej siatka tworzy kształt harmonijki, a następnie chowa się w prowadnicy bocznej. Dzięki temu moskitiera okienna po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Można ją w każdej chwili zwinąć, rozwinąć i zablokować na dowolnej szerokości, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Szybki i prosty demontaż !

Mocowanie moskitiery plisowanej odbywa się za pomocą małych zatrzasków, które montuje się we wnęce ościeżnicy drzwi lub profilu moskitiery. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie i łatwe zdjęcie moskitiery zimą a dodatkowo zapewnia bezproblemową współpracę moskitiery z systemem rolet i żaluzji fasadowych.

System gąsienicowy

Niski próg

System wyróżnia się bardzo lekką i płynną pracą – przesuwanie osłony nie wymaga żadnego wysiłku. Zapewnia to unikalny system gąsienicowy. Profil przesuwa się stabilnie po małym plastikowym pasku przyklejanym do progu lub profilu moskitiery (w zależności od typu okna i montażu) . Zaletą tego rozwiązania jest możliwy do osiągnięcia bardzo niski próg. Nie tylko nie utrudnia on swobodnego przejścia, ale również nie gromadzi brudu.

Rodzaje listwy progowej

W zależności od rodzaju okna można dobrać odpowiedni profil dolnej listwy. Litwę można montować bezpośrednio do systemu bez-progowego okien HS Jak również do dolnego profilu moskitiery

Rodzaje listwy progowej

W zależności od rodzaju okna można dobrać odpowiedni profil dolnej listwy. Litwę można montować bezpośrednio do systemu bez-progowego okien HS Jak również do dolnego profilu moskitiery

Kolor osprzętu

MOSKITIERA PLISOWANA POZIOMA, CENTRALNA I DWUSTRONNA

Profil :
• Biały (RAL 9016).
• Brąz (RAL 8019).
• Antracyt (RAL 7016).

• Złoty dąb.
• Orzech.
• Winchester

Siatka
• PVC czarna

MOSKITIERA PLISOWANA Z NISKIM PROGIEM

Profil :
• Biały (RAL 9016).
• Brąz (RAL 8017).
• Antracyt (RAL 7016).

• Złoty dąb.
• Orzech.
• Winchester

Siatka
• PVC czarna

Rodzaje systemu

MOSKITIERA PLISOWANA – POZIOMA

MOSKITIERA PLISOWANA – CENTRALNA

Idealne wymiary

Atutem  naszej oferty jest fakt, iż jest to produkt wykonany idealnie na konkretny wymiar. Podczas pomiaru  uwzględniamy dokładnie  wymiary poszczególnych okien oraz ich kształty, wynikające z pomysłu architekta czy gustu właścicieli.

Trwała konstrukcja

Rama moskitiery plisowanej wykonana jest z malowanego proszkowo aluminium dzięki czemu jest odporna na warunki atmosferyczne.  System składania moskitiery oparty na łańcuchach zapewnia długoletni bezawaryjny czas eksploatowania. Z kolei stabilna i wytrzymała siatka z włókna szklanego bez problemu sprawdza się nawet przy dużych rozmiarach okien.

Łarwe czyszczenie

Dbanie o moskitierę przedłuży jej żywotność i podniesie estetykę. Moskitiery nie trzeba w trakcie jej eksploatowania smarować ani w żaden specjalny sposób konserwować. Podczas czyszczenia okien możemy ją jedynie delikatnie oczyścić z brudu i umyć wodą z mydłem. Następnie wystarczy dokładnie spłukać brud czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

FILM

Przykładowy film

Moskitiera pojedyńcza pozioma
Osprzęt biel

FILM

Moskitiera plisowana na okna HST

Osprzęt antracyt

Zobacz więcej zdjęć moskitier plisowanych ..

Zobacz jak zamontować moskitierę plisowaną  ?