Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Moskitiery przesuwne

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Moskitiery przesuwne Łódź Moskitiery przesuwne Łódź Moskitiery tarasowe Łódź

Moskitiery przesuwne panelowe

Moskitiery przesuwne Łódź- Są to systemy składające się z panelu (lub panelów) przesuwnych poziomo po szynach. Szyna dolna oraz górna są montowane do okna a panel przesuwny odsuwa i zasuwa się w lewo bądź prawo. Działa to bardzo podobnie jak suwane drzwi kabiny prysznicowej. Panel jak i szyny wykonany z twardego profilu aluminium. Siatka moskitiery wykonana z włókna szklanego. W dolnej części panelu zainstalowane rolki w celu ułatwienia przesuwania moskitiery. Panel główny można w razie potrzeby zdjąć z szyn. Siatka jest wkładana w profil panelu i zabezpieczona uszczelką gumową. Jest to bardzo prosta i niezawodna konstrukcja.Osprzęt

Kolor osprzętu

Biel
Brąz
Antracyt

Okleina drewnopodobna

Kolor siatki

Szara
Czarna

Montaż

Moskitierę montujemy trwale do ramy okna. Dolna i górna szyna jest do niej przykręcana .
Przesuwna rama jest wkładana w szyny. W miejscu śrub montażowych zakładane są zaślepki w kolorze osprzętu. Przesuwny panel po odblokowaniu zaczepów można w każdej chwili zdjąć z szyn np. w celu umycia.

1

2

3

4

Czyszczenie i konserwacja

Do wyczyszczenia moskitiery używamy jedynie czystej wody.
Ramę moskitiery czyścimy dokładnie tymi samymi środkami co ramę okna.

Moskitiera przesuwnaStosujemy dwa rodzaje dolnych szyn:

Możliwość regulacji pochylenia skrzydła dzięki regulowanym dociskom rolki jezdnej:

Moskitiery przesuwne Łódź

Moskitiery przesuwne Łódź –  Te systemy pomagające walczyć z owadami i wszelkim robactwem w naszych domach są bardzo na czasie w Łodz.   Właściciele domów jednorodzinnych bardzo chwalą sobie to rozwiązanie za prostotę działania i zarazem bardzo skuteczny i trwały produkt. 

Moskitiery tarasowe Łódź

Moskitiery tarasowe Łódź- Tego typu rozwiązania są stosowane w Łodzi głównie w przypadku tarasów i dużych balkonów. Krótko mówiąć wszędzie tam gdzie mamy do czynienia co najmniej z podwójnym oknem balkonowym. Panel nie potrzebuje miejsca do otwarcia tak jak ma to się w przypadku moskitier drzwiowych co jest dodatkowym atutem przy aranżacji naszego balkonu czy tarasu

Zalety naszych moskitier.

Bo diabeł tkwi w szczegółach..

Możliwość regulacji pochylenia skrzydła dzięki regulowanym dociskom rolki jezdnej:

Pełna precyzja

Regulowane wózki sprawiają, że panel moskitierowy możemy bez problemu dopasować do każdego okna bez wględu na jego krzywiznę czy  brak poziomu samego okna.  Pomaga to również bardzo dokładnie wyregulować skrzydło moskitiery tak aby było wystarczająco sztywno umocowanew w prowadnicach a jednocześnie  lekko pracowało bez nieptrzebnego ścisku.

Wzmocnione narożniki – Łączenia moskitiery panelowej

„Sztywność konstrukcji”

Specjalna konstrukcja profilu jak i narożników sprawia że cała rama moskitiery mimo sporych wymiarów jest niezwykle trwała i sztywna.  Producent profilu Aluprof jest znany między innymi z komponentów do rolet zewnętrznych w tym pancerzy  czy prowadnic.  Wsuwane narożniki sprawiają również, że ramę można rozebrać  w przypadku koniecznośći wymieny jednego uszkodzonego elementu. Profil jest więc naprawialny w pełni.

FILM

Moskitiera panelowa przesuwna

FILM

Przykład moskitiery przesuwnej – jednopanelowej

FILM

Moskitiera – Osprzęt antracyt