Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Rolety elektryczne wewnętrzne

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Rolety elektryczne wewnętrzne

Rolety elektryczne wewnętrzne

Rolety elektryczne wewnętrzne

W czasach kiedy to komórka popularny smartfon zastąpił w wielu przypadkach już na dobre komputer stacjonarny a niekiedy nie mal połową przedmiotów w naszym domu możemy już sterować zdalnie elektryka również dotarła do rolet wewnętrznych. Tak samo jak robotami sprzątającymi , czy ogrzewaniem w naszym domu również roletami możemy sterować zdalnie. Począwszy od typowych pilotów zdalnego sterowania do rolet a kończywszy na sterowaniu smartfonem czy komputerem.

Elektryczne żaluzje wewnętrzne

Elektryczne żaluzje wewnętrzne

Niewątpliwie największy wpływ na obecny rozwój żaluzji w formie elektrycznej miały takie firmy jak : SOMFY, YOODA czy NICE które nieustannie doposażają popularne nam rolety i żaluzje w napędy elektryczne i ich sterowania. Możemy tu znaleźć najnowsze rozwiązania z zakresu „Inteligentnego domu” Między innymi takie akcesoria jak: automatyka żaluzji, piloty do napędów, centralki zarządzające, różnorakie czujniki czy awaryjne zasilanie domu.


Centrala YOODA Smart Home 2

Centrala YOODA Smart Home 2

Centrala YOODA Smart Home 2 to przykład niewielkiego urządzenia dzięki któremu możemy wszystkimi naszymi urządzeniami w domu (zasilanymi silnikami Yooda) sterować za pomocą naszego smartfona. Możliwości są tu nieskończone gdyż mogą to być żaluzje wewnętrzne , rolety zewnętrzne , bramy garażowe czy wjazdowe a nawet elementy ogrzewania czy alarmu naszego domu.

Producent wymienia tylko kilka cech tego zmyślnego małego urządzenia :

  • Centralka YOODA Smart Home to urządzenie umożliwiające sterowanie dwukierunkowymi i jednokierunkowymi produktami marki YOODA i Cortino z poziomu smartfona lub tabletu,
  • Centralka pozwala na zarządzanie produktami z serii YOODA Smart Home 2, dwukierunkowo – dając sygnał zwrotny o wykonanej czynności,
  • Daje ona możliwość zdalnego sterowania, dzięki któremu można zarządzać swoimi urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy połączenie z Internetem,
  • Centrala umożliwia tworzenie grup i scenariuszy, dzięki którym istnieje możliwość nazwania i zaprogramowania grup urządzeń w taki sposób, by uruchamiały się jednocześnie o określonych godzinach, wschodzie lub zachodzie słońca
  • Jest kompatybilna z Google Assistant, Google Home, Amazon Alexa, IFTTT, SmartThings
  • Kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami naszych marek umożliwia sterowanie zarówno roletami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi, a także firanami, zasłonami, markizami, oświetleniem itd.

Możliwości zastosowań takiej centralki jak widzimy są nieograniczone. Wszystko tutaj zależy od naszej wyobraźni / potrzeb oraz zasobności naszego portfela. Oczywiście jest to tylko przykład gdyż podobnych urządzeń na rynku jest wiele. My stawiamy na popularne i znane rozwiązania na rynku dzięki czemu sprawdzone , trwałe i co najważniejsze kompatybilne.

Pilot zdalnego sterowania do rolet

PIXEL 99CH

Czy mamy jakieś ograniczenia jeśli chodzi o ilość urządzeń sterowanych jednym pilotem ? W teorii tak a w praktyce najlepszym przykładem niech będzie pilot PIXEL 99CH który może obsługiwać do 99 osobnych kanałów / urządzeń. 99 urządzeń sterowanych jednym pilotem – Czy potrzeba nam więcej ?

Żaluzje drewniane elektryczne

Żaluzje drewniane elektryczne – Oczywistym jest, że ciężkie żaluzje drewniane zapoczątkowały trend na elektryczne żaluzje wewnętrzne w naszych domach. To już nie tylko jakieś „widzimiesię” ale często niesamowita wręcz wygoda i komfort w użytkowaniu. Poziome żaluzje drewniane mogą być sterowane za pomocą pilota , ściennego włącznika lub smartfona.

Rolety wewnętrzne elektryczne na wymiar

Żaluzje aluminiowe elektryczne na wymiar

Kolejnym produktem wykonywanym na wymiar w wersji ze sterowaniem elektrycznym są żaluzje aluminiowe poziome w wersji 50mm. Jest to również produkt z zakresu tych „większych” osłon okiennych montowanych na cale ściany , wnęki czy do sufitu. Tak samo identycznie stosowane są te same silniki i radia co w żaluzjach drewnianych co za tym idzie tu również możemy sterować żaluzjami za pomocą pilota zdalnego sterowania , smartfona czy komputera.

Rolety wewnętrzne elektryczne

Rolety wewnętrzne elektryczne

Rolety elektryczne wewnętrzne- Również popularne rolety występują w wersji ze sterowaniem elektrycznym. Niekoniecznie może mamy na myśli tu wersje montowane na okno choć i takie rozwiązania w fazie testów już występowały. Mamy tu bardziej na myśli większe gabarytowo rolety wolno-wiszące.

Piloty do rolet elektrycznych

Najpopularniejsze piloty i centralki do rolet elektrycznych

Pilot Yooda Brava 1 kanałowy

Najpopularniejszy podstawowy pilot jednokanałowy typu Góra/Stop/Dół plus Breloczek

Pilot Yooda Brava 1 kanałowy

Pilot SKIDA 4CH

Podstawowy 4 kanałowy pilot obsługujący do 4 urządzeń

SKIDA 4CH

Pilot Yooda ARTISTIC 1R

Elegancji nowoczesny pilot 1 kanałowy firmy Yooda

Pilot występuje również w wersji 5 kanałowej

ARTISTIC 1CH

Pilot Yooda ARTISTIC 15RT

Nowoczesny rozbudowany pilot 15 kanałowy

Pilot Yooda ARTISTIC 15RT

Pilot Yooda PIXEL 99 Kanałowy Zegar Sterujący z Czujnikiem Ruchu

Wspomniany już lider wśród pilotów – 99 kanałowy pilot Yoda

Pilot Yooda PIXEL 99 Kanałowy Zegar Sterujący z Czujnikiem Ruchu

Pilot Yoda BESH 5CH T

BESH 5CH T

Zobacz więcej ..

Żaluzje poziome elektryczne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *