Żaluzje na okna trójkątne Łódź

Żaluzje na okna trójkątne Łódź
Żaluzje na okna trójkątne -Montaż Łódź Dziś Montaż żaluzji plisowanych na typowych oknach jak również na oknie o nietypowym kształcie. Dolne żaluzje – plisy to zwykłe popularne żaluzje typu góra i dół AB41. Plisy z ruchomą dolna i górną belką dzięki czemu możemy je zasłaniać zarówno od góry jak i od dołu. Górna część okienna składa się z dwóch żaluzji w kształcie trójkąta – przeznaczonych do okien trójkątnych.

Żaluzje na okna trapezowe
Żaluzje AO45 sterowane są sznurkami dzięki czemu mamy sporo łatwiej jeśli okna są położone nie co wyżej. To właśnie było jednym z powodów wyboru takiego jak by nie patrzeć trochę „podzielonego” rozwiązania na górne trapezowe okno. W przypadku dokładnie takiego kształtu okien mamy do dyspozycji bowiem jeszcze żaluzje plisowane typu PB62. Z tym, że ten typ akurat jest sterowany ręcznie za pomocą belki co za tym idzie dobrze by było jak by okno było na przysłowiowe wyciągnięcie ręki.
W przypadku okien trójkątnych czy trapezowych położonych wysoko gdzie najzwyczajniej w świecie nie sięgamy bez drabiny klienci często wybierają żaluzje plisowane sterowane za pomocą sznurka.