Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Klasyka gatunku dobra na dzień i na noc

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Klasyka gatunku dobra na dzień i na noc

Nowoczesne rolety dzień noc

Dobre rolety dzień noc

Kolejny już raz mieliśmy przyjemność wyposażyć jedno z mieszkań w nowoczesne rolety typu „day and night”. Dlaczego rolety te są takie dobre w oczach klientów ? Są trwałe co można zauważyć w nie jednym oknie w Łodzi. Działają bezproblemowo przez lata. Słyną ze swojej prostoty a jednocześnie niesamowitej funkcjonalności. Dzięki tym nowoczesnym osłoną okiennym możemy mieć jednocześnie zalety żaluzji i rolet w jednym. Żaluzje są piękne ale często słyszymy z ust klientów, że ich wadą jest fakt, że bardziej się kurzą. Roleta jaka by nie była to prosta tkanina na której tak łatwo nie osiada kurz. Nie wymagają one tyle „zachodu” przy sprzątaniu naszego mieszkania.

Dobre rolety dzień noc

Nowoczesne rolety dzień noc

Nowoczesne rolety dzień noc. Tak ten rodzaj osłon jest nadal uważany za bardzo innowacyjny. Pięknie wygląda w oknach a w słoneczny dzień możemy uzyskać cudowny efekt odbijającego się światła. Dzięki czemu rolety dzień noc są uważane za bardzo atrakcyjną formę ozdoby okna.

Już ustaliliśmy, że nie wymagają one tyle uwagi przy sprzątaniu co żaluzje jednak należy pamiętać że posiadają największą zaletę żaluzji. Możemy dzięki pasom tkaniny przezroczystym ustawić je tak jak otwarte żaluzje. Jest to tak zwana funkcja „na dzień” Innym słowem Posiadają zalety żaluzji a nie posiadają ich wad. Żaluzje zwłaszcza drewniane po zwinięciu zajmują sporo miejsca tutaj nie ma również tego problemu. Występują one również w różnych formach. Takich montowanych na skrzydła okienne z bocznymi listwami jak również można je spotkać w wersji przeznaczonej do montażu na ścianę czy do sufitu.

 

One Response

  1. Marta pisze:

    Rolety dzień noc są już tak popularne jak kiedyś zwykłe rolety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *