Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Rolety rzymskie do salonu Łódź

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Rolety rzymskie do salonu Łódź

Rolety rzymskie na wymiar Łódź

Rolety rzymskie do salonu Łódź

Zasłony, firany czy rolety rzymskie? Klientka z Łodzi nie miała wątpliwości i wybrała opcje nowoczesnych osłon rzymskich. W tym konkretnym przypadku rolety montowane do sufitu z tkaniny firanowej. Zatem pełniły one role jedynie albo aż dekoracyjną. Za kwestię pełnego zaciemnienia odpowiadały żaluzje plisowane montowane przy-szybowo bezpośrednio do okien.

Rolety rzymskie do salonu Łódź
Rolety rzymskie do salonu Łódź

Rolety rzymskie do salonu

Piękne słoneczne rolety dopełniły idealnie wnętrza. Przed montażem pomieszczenia mimo, że piękne to mimo wszystko coś w nich brakowało. Były bardziej chłodne.. Po dodaniu słonecznych rolet rzymskich pomieszczenia nabrały wdzięku i ciepła. Podsumowując odpowiednie dobranie rolet do wystroju i oczekiwanego efektu to podstawa sukcesu.

Jaki kolor rolet ?

Jaki kolor rolet ? Kolor rolet ma niewyobrażalnie duże znaczenie w późniejszym odbiorze pomieszczenia. Po za tym, że odcień zasłon musi oczywiście odpowiadać kolorystyce wnętrza intensywność koloru ma duże znaczenie. W zależności czy wybierzemy stonowane kolory dla przykładu szare czy intensywne odważne kolory jak w tym przypadku żółty uzyskamy zupełnie inny efekt.

Zobacz więcej informacji :

Rolety rzymskie Łódź

Zobacz przykładowy film:

Zaciemniające rolety rzymskie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *