Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Żaluzje drewniane Pabianice

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Żaluzje drewniane Pabianice

Żaluzje drewniane Pabianice

Montaż żaluzji

Montażem żaluzji zajmujemy się nie tylko w naszej rodzimej Łodzi ale również w miejscowościach z Łodzią bezpośrednio sąsiadujących.

Jeśli mieszkach w:

  • Pabianicach
  • Zgierzu
  • Poddębicach
  • Konstantynowie Łódzkim
  • Aleksandrowie Łódzkim

Czy w innej miejscowości w okolicach Łodzi możesz śmiało skorzystać z naszych usług !

Oferujemy profesjonalny pomiar i doradztwo , wykonanie na wymiar wybranych osłon okiennych oraz bezpłatny montaż.

Żaluzje drewniane Pabianice

Dziś gościliśmy z żaluzjami poziomymi wykonanymi z drewna w miejscowości położonej tuż przy Łodzi – w Pabianicach. Jeśli się zastanawialiście czy żaluzje drewniane sprawdzą się w łazience oto przykład, że można. O ile tylko wentylacja w pomieszczeniu jest wydajna a sama żaluzja nie jest narażona na moczenie jej non stop nic nie stoi na przeszkodzie. Dla bardziej wilgotnych klimatów przewidzieliśmy kolekcje żaluzji Faux dodatkowo zabezpieczoną przed wchłanianiem wilgoci /wody.

Żaluzje drewniane Pabianice

Żaluzje drewniane Pabianice

W tym przypadku wybór padł na mniejszą wersje żaluzji czyli listewki o szerokości 2,5 cm. Żaluzja montowane inwazyjnie w świetle szyby gwarantuje jej bezawaryjne działanie przez lata.

Dodatkowo taka forma jest bardziej praktyczna w użytkowaniu i zajmuje mniej miejsca od alternatywy żaluzji z listwami 5 cm. montowanej do ściany czy sufitu.

Rolety rzymskie Pabianice

Na żaluzjach drewnianych tym razem się nie skończyło, Jak to ładnie powiedziała nasza Klientka Patrycja nie samymi żaluzjami człowiek żyje 🙂 Mając tu na myśli rolety rzymskie

Piękne jasne rolety rzymskie zagościły w aneksie kuchennym. Nie ukrywam , że pozostałe akcenty świąteczne pięknie komponowały się z naszą roletą Kolejny przykład że rolety rzymskie nadają się idealnie zarówno do salonu jak i kuchni czy innych pomieszczeń.

Rolety rzymskie Pabianice

Rolety rzymskie to piękne osłony nadające wnętrzu przytulności i wyrafinowanego stylu. Są wykonane z bardziej naturalnych surowców niż klasyczne rolety materiałowe. Mogą być uszyte zarówno z tkanin firanowych jak i zasłonowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *