Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Żaluzje drewniane w łazience

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Żaluzje drewniane w łazience

Żaluzje drewniane w łazience

Żaluzje drewniane w łazience

Czy żaluzje drewniane w łazience to dobry pomysł ? Pod względem technicznym jeśli skorzystamy ze specjalnej kolekcji Faux przeznaczonej do tego typu pomieszczeń to nie mamy się czym przejmować. Żaluzje są dodatkowo zabezpieczone przed wchłanianiem wilgoci czy wody więc są odporne na zachlapania.

Żaluzje drewniane w łazience

Czarne żaluzje do łazienki

Czarno biała łazienka. Piękny czarny sufit napinany z podświetleniem. Mozaika na ścianach oraz wygodna wanna stojąca. Elementy szarości na ścianach. Do tego nie mogło zabraknąć żaluzji. Osłony pięknej a zarazem z możliwością regulacji ilości naturalnego światła.

Czarne żaluzje do łazienki

Czarna łazienka

Czy czarny to aby odpowiedni kolor do łazienek ? W tej konkretnej sytuacji gdzie mieszkanie było bardzo wysokie (kamienica w Łodzi) czarny nie przytłaczał ani trochę. Należy jednak pamiętać aby nie nadużywać ilościowo tego koloru w małych pomieszczeniach gdyż będą one wydawały się wizualnie na jeszcze mniejsze. Tutaj jasne kolory – kontrastująca biel w armaturze oraz szarawe ściany balansowały idealnie ten efekt.

Żaluzje drewniane w łazience

Co modne w Łodzi ?

Czy żaluzje drewniane są obecnie modne w Łodzi ? Oczywiście , że tak ! To nawet bardzo . Połączenie czerni i bieli też ostatnio króluje. Dla porównania poniżej przedstawiamy zdjęcie białej łazienki

Biała żaluzja drewniana w łazience

Po więcej inspiracji z zakresu żaluzji drewnianych zapraszamy do naszej galerii :

Żaluzje drewniane na wymiar – zdjęcia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *