Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Żaluzje Zgierz

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Żaluzje Zgierz

Żaluzje Zgierz

Żaluzje Zgierz – Czyli jakie żaluzje w ostatnim czasie podbiły serca mieszkańców Zgierza ? O dziwo żaluzje aluminiowe w wersji 50 mm dość mocno zagościły w niejednym domu. Żaluzje poziome o dość dużych zarówno gabarytach jak i atutach zwłaszcza jeśli porównujemy je do ich odpowiedników wykonanych z drewna.

Żaluzje Zgierz
Żaluzje Zgierz

Zalety żaluzji aluminiowych

Pierwszą dość istotną cechą jest „lekkość” żaluzji. Aluminium waży zdecydowanie mniej od drewna co przekłada się na dużo większy komfort w użytkowaniu tych osłon okiennych.

Kolejnym plusem są cieńsze listewki. które zajmują mniej miejsca po zwinięciu żaluzji.

Idąc za ciosem mniejsze a w zasadzie cieńsze lamele żaluzji lepiej się domykają dzięki czemu żaluzja aluminiowa jest bardziej szczelna i lepiej zasłania przed słońcem.

Większa odporność na wilgoć od żaluzji drewnianych, co za tym też idzie łatwiejsza konserwacja ponieważ żaluzje aluminiowe można myć.

Żaluzje Zgierz
Żaluzje Zgierz

Jakie żaluzje wybrać ?

Jeśli chodzi o praktyczność zdecydowanie wygrywają żaluzje aluminiowe pod każdym względem. Nikt jednak nigdy nie mówił że żaluzje drewniane są najpraktyczniejszą formą osłon okiennych. Mimo to Klienci w Łodzi czy Zgierzu nie pomijali tych osłon. Jeżeli drewno nam się podoba i pasuje do naszego wnętrza bardziej niż aluminium wybierzmy żaluzje drewniane. Jednak jeśli stawiamy na praktyczne rozwiązania to żaluzje aluminiowe sprawdzą się o wiele lepiej.

Żaluzje poziome Zgierz
Żaluzje poziome Zgierz

Żaluzje Zgierz

Pośród żaluzji na chwilę obecną nadal mimo wszystko przeważają jeszcze puki co żaluzje drewniane w Zgierzu. Jednak wzrost zainteresowaniem bliźniaczymi osłonami aluminiowymi jest bardzo duży żeby nie powiedzieć ogromny. Nowa moda na osłony aluminiowe ? Być może tak. Jeśli trend będzie niezmienny aluminiowe osłony zaczną wygrywać z drewnianymi.

 

One Response

  1. Paulina pisze:

    Polecam firmę ! 100% profesjonalizmu ! Żaluzje super 🙂 Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *