Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Aranżacje łazienki

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Aranżacje łazienki

Aranżacje łazienki

Aranżacje łazienki

Aranżacje łazienki- Czyli jak zagospodarować wnętrze naszej łazienki. Przy projektowaniu łazienki jak i z resztą każdego pomieszczenia należy wziąć pod uwagę bardzo wiele czynników. W naszym przypadku bierzemy pod lupę żaluzje drewniane w łazience.

Aranżacje łazienki

Jak urządzić łazienkę ?

Jak urządzić łazienkę ? Powyżej mamy przykład nowoczesnej choć w ciąż bardzo przytulnej aranżacji łazienki. Dominują tu w zasadzie dwa – trzy odcienie. Materiały drewniane połączone z neutralną bielą oraz czarne dodatki. . Żaluzje w tym przypadku również dobrane kolorystycznie. Drewniane lamele połączone z czarną taśmą żaluzji. Nowoczesna wolno-stojąca wanna plus dużo wolnej przestrzeni powiększa optycznie pomieszczenia. .

Biała łazienka

Małe łazienki aranżacje

Małe łazienki aranżacje ? Do małych pomieszczeń w zasadzie stosuje się dwa triki. Pierwszy to dobrze zagospodarowana przestrzeń – Tu czasem każdy centymetr ma znaczenie. Drugą kwestią są jasne – białe odcienie. Jasne kolory powiększają optycznie pomieszczenia jest to tym bardziej ważne w nie dużych metrażach. Dodatkowo jasne światło najczęściej ledowe pod szafkami czy pod wanną to też dobry pomysł.

Nowoczesne łazienki

Nowoczesne łazienki

Nowoczesne łazienki. Ostatnio w nowoczesnych projektach łazienek dominują najczęściej trzy trendy. Przynajmniej my na takie rozwiązania trafiamy bardzo często :

1. Czysta biel lub biel przełamana kontrastującą czernią,

2. Biel z czarnymi bądź szarymi dodatkami połączona z naturalnym drewnem

3. Czerń połączona z drewnem.

Czarne żaluzje w łazience?

Owszem to przy takiej konfiguracji kolorystycznej jak na zdjęciu dość częsty zabieg stylistyczny. Czarne bądź antracytowe wykończenia w zależności od wybranego koloru dominującego.

Jak urządzić łazienkę zdjęcia

Zdjęcia naszych realizacji znajdziecie w naszej galerii. Możecie podejrzeć różne rozwiązania żaluzji i rolet stosowane w łazienkach jak również kuchniach czy innych pomieszczeniach.

Aranżacja łazienki film

Poniżej przykład jednej z aranżacji w łazience naszego Klienta

 

One Response

  1. Magda pisze:

    Przepięknie wyglądają takie żaluzje w łazience 🙂

    Z pozdrowieniami od przyszłych Klientów ( czekamy na realizacje)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *