Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Moskitiery bezinwazyjne

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Moskitiery bezinwazyjne

Moskitiery bezinwazyjne Łódź

Moskitiery bezinwazyjne

Moskitiery okienne bezinwazyjne na zimę ? Wielu z Klientów uważa że moskitiery montuje się przecież wiosną lub latem kiedy są wg. nich najbardziej potrzebne. Nic w tym bardziej mylnego . Moskitiery zamawiamy nie tylko na jedno lato ale na lata Dodatkowo same niskie temperatury na zewnątrz nie są im straszne i mogą równie dobrze pod pewnymi warunkami służyć nam przez cały rok.

Czy ściągać moskitiery na zimę ?

Tak i nie. Oczywiście w przypadku tzw ramek bezinwazyjnych możemy je ściągnąć zwłaszcza że nie sprawia to żadnego problemu i jeśli mamy gdzie je przechować np. w garażu to nie ma problemu. Trzeba pamiętać jednak , że nie wszystkie systemy moskitier są bezinwazyjne i co za tym idzie tak szybkie i łatwe w demontażu. Istnieją moskitiery drzwiowe czy rolowane gdzie demontaż ich nie jest już tak prosty. Często klienci zastanawiają się co z moskitierami w zimę ? Spokojnie już podpowiadamy. Same niskie temperatury nie są straszne dla moskitier. Jedyna sytuacja która mogła by im zaszkodzić to duża ilość śniegu w ich siatce która miała by zamienić się w lód. W momencie tworzenia się lodu pomiędzy siatką mogło by dojść do zniekształcenia siatki. Krótko mówiąc o ile nie mamy na co dzień olbrzymich zasp śnieżnych na oknach ( w moskitierach) zima im nie straszna.

Moskitiery zimą

Moskitiery bezinwazyjne Łódź

Moskitiery bezinwazyjne Łódź – Są to najpopularniejszymi moskitierami okiennymi. Jaki jest tego powód ? Przede wszystkim prostota konstrukcji i co za tym idzie łatwość montażu i demontażu. Moskitiery te wystarczy włożyć w otwór okienny i zapiąć blaszkami mocującymi. Kolejnym ich atutem jest właśnie forma bezinwazyjna dzięki czemu ni pozostawiają dziur montażowych w oknach co bardzo ważne jest w przypadku choć by wynajmowanych lokali i mieszkań. Cena to kolejny argument przemawiający za moskitierami bezinwazyjnymi. Prostota konstrukcji ma przejaw w niewygórowanej cenie.

Zobacz więcej :

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *