Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Moskitiery plisowane

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Moskitiery plisowane

Moskitiera plisowana

Moskitiery plisowane

To idealne rozwiązanie przeciw komarom , muchom i wszelkiego rodzaju owadom na niemal każde drzwi tarasowe w tym również okna typu HS / HST. Moskitiera pracuje poziomo i jest zsuwana w bok. Może być chowana w lewo , w prawo lub w obie strony – System Podwójny. Główną zaletą tego rodzaju moskitier jest możliwość wykonania dużych rozmiarów osłon co ma duże znaczenie w przypadku dużych otworów tarasowych . .

Moskitiera plisowana przesuwna

System moskitier plisowanych przez nas oferowany jest oparty na bardzo trwałym i niezawodnym systemie łańcuchowym. W odróżnieniu od tańszej alternatywy opartej o system sznurków jest on mocny i stabilny co gwarantuje prace moskitiery na lata. Jak to mówią „diabeł tkwi w szczegółach”.

Moskitiera plisowana przesuwna

Nie każdy facet z widłami to Zeus

Może trochę żartobliwie 🙂 Nie da się jednak ukryć, że na rynku jest bardzo wiele systemów moskitier przesuwnych. Na pierwszy rzut oka są one bardzo do siebie podobne. Bez znaczenia gdzie kupujemy dany produkt zawsze doradzamy aby sprawdzić jego działanie w sklepie czy salonie firmy. Moskitiery plisowane są z nami nie od dziś. Pierwsze systemy oparte na tzw. „prowadzeniu sznurkowym” są mniej trwałe i przy większych wymiarach ich praca może być mniej płynna i intuicyjna. Zawsze doradzamy w takim przypadku zainwestować w nowszy i bardziej trwały system oparty na łańcuchu.

Moskitiery plisowane

Czy można moskitierę plisowaną zdjąć na zimę ?

Oczywiście , że tak. Nasz system jest niewiarygodnie wygodny i łatwy w demontażu. Do części okiennej na stałe jest przymocowana rama. Kaseta z siatką jest montowana w ramie za pośrednictwem zatrzasków. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez żadnych narzędzi możemy bez problemu zdemontować moskitierę kiedy jej nie potrzebujemy.

Czy można moskitierę plisowaną zdjąć na zimę ?

Moskitiera plisowana HST

Moskitiera plisowana HST ? Co jeśli posiadamy okno w systemie HS czy HST gdzie nie posiadamy dolnego progu. Tak zwane okno bez-progowe? W tym przypadku jest do dyspozycji tzw niski profil dolny. Który co prawda nie jest zupełnie nie odstający ale zajmuje dosłownie kilka milimetrów i na co dzień jest niezauważalny i bezkolizyjny.

Moskitiera plisowana HST

Zobacz więcej na temat moskitier plisowanych :

Moskitiery plisowane Łódź

Polecamy również nasz kanał YouTube

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *