Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Rolety rzymskie do sypialni

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Rolety rzymskie do sypialni

Rolety rzymskie do sypialni

Rolety rzymskie do sypialni

Czyli kolejna odsłona rolet rzymskich w sypialni. Rolety o standardowej przeziernej strukturze czyli zapewniają prywatności a jednocześnie trochę światła słonecznego pozostawiają Czy rolety rzymskie to dobry pomysł na zasłonięcie okien w sypialni ? Oczywiście, że tak. Jest to bardzo gustowna i ocieplająca wizualnie wnętrze osłona okna. Rolety rzymskie są bardzo często wykorzystywane do sypialni zamiast zasłon czy firan.

Rolety rzymskie do sypialni Łódź
Tkanina do rolet rzymskich częściowo prześwitująca zapewnia komfort i prywatność w pomieszczenia a zarazem pozostawia nie co światła słonecznego

Rolety rzymskie do salonu

Czy rolety rzymskie są dobrym pomysłem do salonu ? Jak najbardziej tak. Trzeba jednak pamiętać , że aby rolety rzymskie pokazały prawdziwą swoją klasę należy je montować w wersji do ściany lub do sufitu zakrywając wnękę okienna. Co za tym idzie w mniejszych pomieszczeniach – nie dużych stosunkowo salonach np./ w blokach może to doprowadzić do zmniejszenia wizualnie pokoju. Po za tym małym ale rolety rzymskie świetnie sprawdzają się w salonach i pokojach dziennych.

roleta rzymska do salonu
Roleta rzymska w salonie

Rolety rzymskie do kuchni

Co w takim razie z kuchnią ? Czy rolety rzymskie nadają się do kuchni ? Tu już zależy bo z jednej strony wyglądają fantastycznie z drugiej zaś należy uważać nie co bardziej aby ich nie zachlapać np. tłuszczem. Czasem też właściciele decydują się w kuchni na montaż rolet rzymskich do skrzydła okiennego aby nie zabierać sobie przestrzeni blatu lub też aby roleta nie była zbyt blisko zlewu.

rolety rzymskie do kuchni

Tkaniny do rolet rzymskich

Film „Rolety rzymskie w sypialni Łódź „

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *