Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Rolety we wzory czy gładkie ?

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Rolety we wzory czy gładkie ?

Rolety we wzory czy gładkie ?

Rolety we wzory czy gładkie ?

Czy rolety, żaluzje we wzory są nadal modne ? Od jakiegoś czasu klienci bardziej preferowali jednolite stonowane kolory w roletach. Przyświecała im idea, że rolety są na lata a kolory w pomieszczeniu mogą się znudzić. Wiadomo, że łatwiej wymienić jaskrawe dodatki w pomieszczeniu niż przemalowywać ściany czy zmieniać żaluzje okienne.  Jest w tym oczywiście dużo racji. Kolejna sprawa przemawiająca za jednolitymi tkaninami w naszych oknach to pewność wyboru idąc w bezpieczne neutralne kolory. Często na etapie remontu  czy meblowania nowego mieszkania nie do końca od razu wiemy jak będzie wyglądało. . Czasem najlepsze pomysły wpadają niespodziewanie a plan na wystrój naszego wnętrza się zmienia w trakcie.  Z tego też powodu często wybieramy klasyczne , proste rolety.

Rolety z motywem kwiatowym

Rolety we wzory , z motywem kwiatów czy liści to nic złego. Wręcz przeciwnie odpowiednio dopasowane wzory do wystroju mogą zyskać zaskakujący efekt. Tu diabeł tkwi w szczegółach i ważne aby wszystko do siebie grało. Jeśli tylko dopasujemy dla przykładu motyw kwiatowy na rolecie z istniejącym już motywem na naszej pościeli czy innych dodatkach w domu s sukces mamy murowany.

Żywe kolory w żaluzjach

Żywe kolory w żaluzjach

Żywe kolory w naszych oknach z powrotem wracają Klienci znowu odważyli się wybierać w żywych kolorach. Nie ma tu znaczenia czy są to rolety czy żaluzje.

Nie to żeby nam znudziła się szarość czy beże i kremy. Czesio jednak te odcienie stonowane pozostawiamy na ściany i podłogi. Żaluzje zaś odważniejsze dopasowane do dekoracji mieszkania. Dla przykładu fioletowa plisa z fioletową doniczką na kwiatek i fioletowymi podkładkami na stole.

 

One Response

  1. Kasia pisze:

    Ja od lat mam rolety w jednym kolorze ale w sumie teraz się zastanawiam czy przy wymianie nie pomyśleć o jakimś delikatnym wzorku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *