Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Szaro-czerwony salon

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Szaro-czerwony salon

Szaro czerwony salon

Szaro-czerwony salon

Dzisiaj powitał nas szaro-czerwony salon i odpowiednio dobrane rolety wolno-wiszące montowane nad wnękami okiennymi. W ostatnim okresie kiedy dominują raczej stonowane kolory w dekoracji wnętrz ten pomysł nam się bardzo spodobał. Z tym ,że pomysł powstał już jakieś 5 lat temu kiedy to montowaliśmy wspomniane rolety wolno-wiszące nad oknami.

Spotkanie po latach

Zadowoleni Klienci zarówno z pomysłu czerwono szarego salonu jak i z naszych rolet wolno-wiszących zaprosili nas ponownie po 5 latach. Prawdę mówiąc w pierwszej chwili myśleliśmy, że przyszła pora na zmiany kolorystyczne. Jednak nie. Kolorystyka w dużym pokoju nadal się lokatorom bardzo podobała i stwierdzili, że nic nie chcą zmieniać. Rolety które montowaliśmy również mają się bardzo dobrze po latach. Więc po co nas zaproszono ponownie ? Tym razem chodziło o doinstalowanie dodatkowych rolet w kasecie z prowadnicami w kolorze ciemniejszej szarości. Przy okazji rolety w pełni zaciemniające. Tak aby w ciągu dnia można było zasunąć duże rolety które zacieniają tylko częściowo a w razie potrzeby można było całkowicie zaciemnić pokój roletami zainstalowanymi do skrzydła okna.

Zadowoleni Klienci

Już nie pierwszy raz się przekonaliśmy , że dobra obsługa Klienta popłaca. Zadowolony Klient bowiem często do nas wraca nawet po latach. Nawet jeśli jego rolety nadal mają się całkiem dobrze Klienci chętnie korzystają z naszych usług w innym zakresie. Czy to moskitier czy jak w tym przypadku dodatkowych osłon

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *