Łódź, ul. Lucjana Żeligowskiego 46
+48 533-408-408
biuro@lukasrolety.pl

Nowoczesne żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane, rolety, plisy - LukasRolety Łódź

Nowoczesne żaluzje drewniane

Nowoczesne żaluzje drewniane

Nowoczesne żaluzje drewniane

Czy żaluzje drewniane są jeszcze modne ? Oczywiście, że tak. Jest to legendarny już i ponadczasowy produkt okienny. Powoli zbliżając się do podsumowania 2022 roku widzimy, że żaluzje drewniane są na chwilę obecną na szczycie popularności wśród nowoczesnych osłon okiennych w Łodzi. Gdzie Klienci zakładają żaluzje drewniane ? W tej chwili praktycznie wszędzie bez wyjątków. Oczywiście dominują pomieszczenia typu salon , pokój dzienny ale również aneksy kuchenne czy sypialnie są wyposażane w ten typ osłon przed słońcem. To może kiedy nie należy zakładać żaluzji drewnianych ? Do niedawna powiedzieli byśmy że w łazienkach gdzie jest duża wilgotność powietrza czy też gdzie występuje duża szansa że będą one często mokre. Jednak od jakiegoś czasu i na ten problem znaleziono rozwiązanie w postaci żaluzji drewnianych Faux. Są to listwy żaluzji odporne na moczenie czy dużą wilgotność powietrza. Zapytacie „Jak to ?” Lamele tych żaluzji są pokryte specjalną powłoką chroniącą naturalne drewno przed zmoczeniem.

Więcej na temat żaluzji drewnianych w łazience

Żaluzje drewniane w łazience

Żaluzje drewniane w kuchni

W kuchni czy aneksie kuchennym żaluzje drewniane odnajdują się również świetnie. Oczywiście najlepiej wyglądają te większe wersje montowane na całe okno ale do tego zabiegu potrzebujemy nieco miejsca. Miejsca nad samym oknem aby żaluzja się zwinęła. Jak również większej powierzchni w całym pomieszczeniu aby żaluzja ta dobrze wyglądała i nie zabierała optycznie miejsca.

Żaluzja drewniana w kuchni

Modne żaluzje drewniane w Łodzi

Co na chwilę obecną jest modne w systemach żaluzji w Łodzi ? Jeśli chodzi o kolorystykę żaluzji najmodniejsze są naturalne odcienie drewna oraz bambusu jak również skrajne kontrastowe kolory jak biel i czerń czy szarość. Co raz częściej stosuje się zabieg mieszania kolorów w samej żaluzji. Listwy dla przykładu białe łączy się z ciemną drabinką taśmową lub sznurkową. Nadaje to niepowtarzalny charakter samej żaluzji jak i niesamowity efekt w całym pomieszczeniu. Jeśli chodzi o aspekty techniczne Klienci w Łodzi co raz częściej sięgają po elektryczne sterowanie żaluzją na pilota. Jest to niezwykle łatwe i praktyczne zwłaszcza jeśli posiadamy w domu większą ilość okien i żaluzji. Jedyny mankament to konieczność doprowadzenia zasilania elektrycznego do otworu okiennego.

Nowoczesne żaluzje drewniane

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *